,,FUTBOLIUKAS” BFA arenoje

Jau trečius metus „Futboliukas“ kviečia visus mūsų darželio ugdytinius į futbolo kelionę, kuri tęsiasi nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio. Kiekvieną kelionės mėnesį ugdytinių laukė nauji iššūkiai ir išbandymai. Visa tai leido suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis.

Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus. Projekto organizatoriai Lietuvos futbolo federacijos (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA).

Baigiamąjį ,,Futboliuko” projekto etapą užbaigėme BFA arenoje, kur smagias, įtraukiančias estafetes bei rungtynes suorganizavo fizinio lavinimo mokytojas, futbolo treneris Darius Jakelevičius.

Dėkojame už bendradarbiavimą BFA Arena.

 

Translate »
x