Vaikystė – tai nuostabiausios istorijos, draugai, svajonės, nuotykiai ir žaidimai. Tai atviros akys ir plačios šypsenos. Spalvos ir sapnai.Smalsumas ir naivumas. Begaliniai norai ir paslapčių kupinas pasaulis. Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Linksmai paminėti šią šventę, vaikučius pakvietė „Saulės, vėjo, pievų, vandens” stovykla su įvairiomis edukacinėmis ir pramoginėmis erdvėmis. Spalvingi erdvių žymekliai: ” Saulės pramogos”, „Vėjo išdaigos”, „Pievų karalija”, „Vandens pramogos”, ” Dailės terapija” neleido paklysti. Saulės žaluma, gaivus vėjelis, tyras vanduo, spalvų gausa kvietė vaikučius patirti kūrybinį džiaugsmą ir suteikė daug džiugių emocijų. Vaikai linksmai šoko, dainavo, plukdė laivelius, skraidino lėktuvėlius ir aitvarus, susipažino su saulės laikrodžiu, kūrė netradicinius paveikslus iš žolynėlių, džiaugėsi muilo burbulų gausybe. Po apsilankymo stovyklos erdvėse mažieji stovyklautojai skubėjo į palapinių miestelį, kur galėjo atsigerti ir pasimėgauti sveikais užkandžiais.