Sausio 5 d. mūsų ugdymo įstaigos Kalėdinio laikotarpio pabaigą vainikavo Trijų Karalių šventė. Šią dieną mažieji minėjo žiūrėdami lėlių teatro vaidinimą, kurį surengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Alytė. Teatre buvo inscenizuota pasaka apie Tris Karalius, kurie keliavo į Betliejų pasveikinti kūdikėlio Jėzaus. Mažuosius piemenukus padrąsino angelas (pedagogė Inga) su žinia, kad gimė nepaprastas kūdikis. Kai Karaliai (pedagogės: Jolita, Joana, Rūta) pamatė danguje įsižiebiančią žvaigždę, suprato, kad gimė kūdikėlis Jėzus. Išminčiai nutarė jį aplankyti ir išrinkę jam dovanas – aukso, smilkalų ir miros – leidosi į kelionę. Prakartėlėje gulinčiam kūdikėliui atnešė dovanų. Vaikai sužinojo jų prasmę. Trijų Karalių šventė laikoma visų žiemos švenčių pabaiga, kai nupuošiamos eglutės. Nuotaikingas imbierinis sausainis (meninio ugdymo mokytoja Renata) pakvietė vaikučius nupuošti eglutę. Karaliai, visiems susirinkusiems, linkėjo sveikatos, laimės, džiaugsmo, kad meilė, tikėjimas visada rastų vietos mūsų visų širdyse.

Džiaugiamės galėdami suteikti vaikams naujų įspūdžių bei prisidėti prie tradicijų puoselėjimo.