Šv. Agotos diena švenčiama ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje😊 Siekdami paminėti šią dieną ir ugdyti kultūrines, pažinimo kompetencijas organizavome puikų etnografija dvelkiantį edukacinį renginį vaikams😊Norėdami priminti  senas duonos atsiradimo tradicijas, puoselėdami meilę duonai, pagarbą ją užauginusiam žmogui, skatindami vaikų kūrybiškumą ir ugdymo įstaigų bendradarbiavimo plėtrą mūsų šaunios mokytojos surengė nuostabią šventę vaikams. Dėkojame ir džiaugiamės už daineles, žaidimus, kūrybines užduotėlės. Smagu buvo matyti mūsų darželio „Papartis“ ir darželio „Pelėda“ ugdytinių bendrą, prasmingą veiklą…Kurkime ir toliau kupinas džiaugsmo, pažinimo, draugystės prisipildžiusias projektines, kontekstualias žaidybines, muzikines, kultūrines, tautiškumą puoselėjamas veiklas ir aplinkas…

 

Translate »
x