Balandžio 16 d. Vilniaus lopšelyje-darželyje ,,Papartis” vyko ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų metodinė-praktinė konferencija „STREAM ugdymo plėtojimas, kuriamų kontekstų idėjos ir įžvalgos“.

Konferencijos tikslas – skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogus dalintis gerąja darbo patirtimi, inovatyviomis idėjomis ir praktiniais pavyzdžiais, organizuojant ir plėtojant STREAM ugdymą. Dėkojame prisijungusioms įstaigoms, kurios atvyko palaikyti mūsų darželio iniciatyvą organizuojant konferenciją. Dalyvavo: Vilniaus lopšeliai-darželiai „Sveikuolis“, „Saulėtekis“, „Jurginėlis“, „Gelvonėlis“, „Vėrinėlis“, „Gandriukas“, „Pelėda“, „Žiedas“, „Rūta“, „Pasakaitė“, „Naminukas“, „Gluosnis“, „Vaduvos“ darželis-mokykla. Džiaugiamės, jog mus aplankė  Vilniaus miesto savivaldybės vicemerė Donalda Meiželytė ir Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto dekanė Vaiva Juškienė. Konferencijoje buvo pristatyti žodiniai ir stendiniai pranešimai, kuriuose atspindėjo STEAM metodas – derinamas su kalbos ugdymo modeliu, skaitymu ikimokykliniame bei priešmokykliniame amžiuje. Dalintasi gerąja patirtimi, kaip kūrybiškai, inovatyviai pritaikyti kontekstinę, netradicinę veikimų aplinką, organizuojant STREAM ugdymą. Pasidalinta STREAM ugdymo metodikomis, įrankiais, technologijomis, kurios įgalina kiekvieno vaiko ugdymosi sėkmę. Nuoširdžiai dėkojame ir su džiugesiu toliau  plėtojame bendradarbiavimą tarp Vilniaus miesto ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų.