Muzikinio ugdymo svarba neabejotina. Muzikinio ugdymo teoretikas Edvinas E. Gordonas, atlikęs ilgamečius stebėjimus ir tyrimus, pabrėžia: kuo anksčiau vaikas susipažįsta su muzikiniu pasauliu, tuo daugiau galimybių jis turi vėliau mokydamasis. Įgimtų muzikinių gabumų negalime nustatyti net genetiniais tyrimais, bet iki 9 metų galime daryti įtaką ir padėti juos stipriai paveikti muzikalia aplinka, tikslingu ugdymu bei skatinimu.

Gegužės 17 d. mūsų darželio ugdytiniai dalyvavo įstaigos socialinių partnerių lopšelio-darželio „Gluosnis“ renginyje „Muzika po atviru dangumi“. Labai dėkojame mūsų kūrybiškai meninio ugdymo mokytojai Renatai Ahmed už „Gandriukų“ grupės vaikų parengimą ir muzikinės interpretacijos pateikimą. Dėkojame mokytojai Janinai Zastarskienei už lydėjimą, už skleidžiamą šilumą, už geras emocijas. Visų nuotaika buvo puiki, o gražiausios dainos ir muzika po atviru dangumi skambėjo vis garsiau ir skambiau….Visi džiaugiamės muzikiniais garsais, aplinka ir bendryste, kurią suvienijo Muzika šviečiant pavasario saulutei….

 

 

Translate »
x