Šią savaitę, rugsėjo mėn. 16-20 dienomis, Vilniaus lopšelio-darželio „Papartis“ bendruomenė aktyviai dalyvavo Europos judumo savaitėje, kuri buvo kupina įspūdžių! Visi daugiau judėjo, aktyviai užsiėmė įvairiomis veiklomis: dalyvavo estafetėse, keliavo pėsčiomis, bėgo aplink darželį, važinėjosi savo transporto priemonėmis bei susipažino su įvairiomis tvariomis transporto priemonėmis, vyko kūrybinės dirbtuvės.

Savaitė prasidėjo linksmomis estafetėmis, kurių metu vaikai ne tik judėjo, bet ir lavino komandinio darbo įgūdžius. Estafečių metu kiemas klegėjo nuo emocijų, palaikymo šūkių. Antradienį priešmokyklinukai leidosi į pažintinę kelionę pėsčiomis po apylinkes, mėgavosi saulėtu pikniku pusiaukelėje, stebėjo gamtą ir prisiminė saugaus eismo taisykles. Ikimokyklinukai mokėsi saugaus eismo taisyklių, patys tapo kelio ženklais, vaikščiojo dirbtinai sukurtomis gatvėmis, pėsčiųjų takais darželio teritorijoje. Savaitės viduryje dideli ir maži išbandė savo ištvermę bėgdami „Mažąją mylią“ aplink darželį. Ketvirtadienį darželio takais dardėjo paspirtukininkai ir dviratininkai, prieš tai prisimindami apsaugų svarbą, pagarbą vienas kitam kelyje. Savaitė baigėsi kūrybinėmis dirbtuvėmis, kurių metu vaikai kūrė, lipdė ir konstravo įvairias transporto priemones, kelio ženklus.

Kiekviena diena buvo kupina judėjimo ir džiaugsmo!