2024 m. spalio 17 dienos rytą Vilniaus lopšelis-darželis „Papartis“ virto judėjimo ir džiaugsmo oaze – vyko neįprasta sporto šventė „Sportuojantis koridorius”. Skambant ritmingai muzikai, mažieji sportininkai su didžiuliu entuziazmu įveikinėjo įvairias kliūtis koridoriuje. Šliaužė, šokinėjo, ropojo tuneliais, ėjo tilteliais, laviravo tarp kūgių, ridenosi ant čiužinių – kiekvienas judesys buvo kupinas azarto ir juoko. Tokia neįprasta sportinė veikla stiprina vaikų raumenis, ugdo koordinaciją bei pusiausvyrą, taip pat drąsą ir bendruomeniškumą – visų grupių vaikai ir mokytojos persirengė darželio ryškiaspalviais marškinėliais, palaikė vienas kitą šypsenomis ir skatinančiais žodžiais. Ši sporto šventė ne tik sustiprino vaikų kūnus, bet ir užkrėtė juos teigiama energija bei geromis emocijomis visai dienai.