„BORUŽĖLIŲ“ GRUPĖ (2-3 M.)

„Boružėlių“ grupė – pati pirmoji darželio grupė vaikams, pradėjusiems lankyti darželį. Todėl mūsų tikslas yra užtikrinti saugią ir tyrinėti skatinančią aplinką. Vaikas, kuris jaučiasi saugus, noriai žaidžia, lytėjimo būdu tyrinėja ir taip mokosi. Grupėje yra daug erdvių ir priemonių žaisti, išreikšti save per meninę veiklą. Per įvairias meninės raiškos priemones ir žaislų pagalbą, mes stengiamės sužadinti vaikų prigimtinį norą veikti ir žaisti, taip palengvinant jų adaptaciją. Kiekvienas vaikas skirtingas ir unikalus. Vienas lengviau nusiramina turėdamas įdomios veiklos, kitas – apkabintas ir paguostas. Grupės aplinka kuriama skatinant kiekvieną vaiką grupėje pasijusti laukiamu, saugiu ir savu, nebijančiu išreikšti save ar paprašyti pagalbos. Sukurta savarankišką vaikų tyrinėjimą skatinanti aplinka, skirtingose grupės erdvėse vaikai patys pasirenka žaislus su kuriais nori žaisti, kartais auklėtojoms parodant skirtingus veikimo būdus, skatinančius socializuotis, įtraukiant į žaidimą grupės draugus.
„Boružėlių“ grupės vaikai skatinami ugdytis kasdienio gyvenimo įgūdžius. Vaikai labai aktyvūs,
todėl žaidžiame judrius žaidimus, leidžiame daug laiko lauke. Stengiamės, kad šypsenos ir gera
nuotaika būtų mūsų kasdieniai draugai.

Grupės mokytojos Alma ir Marina, mokytojos padėjėja Antonina.