,,Zuikučių“ grupė( 3 – 5 m.)

,,Zuikučių“ grupėje saugiai ir laimingai gyvena 22 vaikučiai, kuriems svarbu, kad kiekviena diena teiktų džiaugsmą, žadintų teigiamas emocijas, tad emociniam intelektui ugdyti, pozityviam elgesiui skatinti, vaiko charakteriui ir bendradarbiavimo įgūdžiams lavinti grupėje įgyvendinama ,,KIMOCHI“ ugdymo programa.

Vaikai – aktyvūs, smalsūs, nuolat tyrinėjantys, eksperimentuojantys, gilinantys net tik į save, bet ir į juos supantį pasaulį, puikiai geba naudotis išmaniosiomis technologijomis, kurias integruojame į vaikų ugdymo procesą, skatiname veikti pasitelkiant STEAM metodų elementus.

Grupėje įgalinamas Naratyvinio žaidimo metodas, kurio metu vaikai kuria bendrą siužetą, šio žaidimo formos padeda ugdytiniam formuotis svarbius gebėjimus: kūrybiškumą, motyvaciją, valią, kitų supratimą ir savireguliaciją. Žaidimas vaikams tampa puikiu paslaptingo pasaulio pažinimo būdu.

Grupės mokytojos: Inga, Akvilė, Aurelija

Mokytojų padėjėja Vida