Mūsų darželis organizavo tarptautinį projektą – parodą ,,Žaliasis Oliziukas/Green grass heads”.Projekto vykdytojos – ikimokyklinio ugdymo mokytojos Jolita Masiukienė, Gintarė Kazokaitė, Janina Zastarskienė. Projekto koordinatorė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Inga Vankevič.

Prie šio projekto prisijungė 263 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos, virš 700 pedagogų iš Lietuvos bei kitų šalių( Turkijos, Norvegijos, Airijos).

Bendras tikslas – kartu su ugdytiniais sukurti kitokius Oliziukus. Tai viena iš įtraukiojo ugdymo priemonių, kai visų vaikų gebėjimai atsiskleidžia kūrybinėje veikloje. Ši veikla ugdo ekologinės kultūros pradmenis, plečia vaikų žinias apie augalų augimo ir vystymosi sąlygas.

Nuostabu buvo pamatyti pedagogų gerosios patirties sklaidą, kuomet Oliziukais tapo KIMOCHI personažai, teatro veikėjais( bitučių avilys), specialiai jiems pagaminti drabužėliai, o pats didžiausias Oliziukas svėrė apie 5 kg. ir puošė darželio lauko aplinką.